تبلیغات
gorganet گرگان نت GORGAN

آموزش آنلاك كردن آیفون در 20 دقیقه !!

منبع:گرگان نت

شرکت اپل گوشی فوق العاده iPhone را در نمایشگاهی در ژانویه 2007 به نمایش گذاشت اگرچه مدتها بود اسم آن و فرم ظاهری آن بر سر زبانها افتاده بود.  iPhone مشکلات پیش روی خود مثل عجله LG در به نمایش گذاشتن و عرضه گوشی مشابه آی فون یعنی (LG Perada) و یا شکایت یک شرکت بزرگ که مدعی بود نام iPhone را زودتر به ثبت رسانیده است ، را پشت سر نهاد و چند ماهی ست که به بازار آمریکا و دقیقا به بازار بزرگ AT&T که یکی از بزرگترین اپراتورهای آمریکاست راه یافته است. دوباره به این نکته اشاره میکنم که iPhone فقط و فقط در اپراتور AT&T ارائه میگردد و از قرار معلوم رقم قرارداد میان اپل و این اپراتور به حدی ست که اپل حالا حالا ها حتی قصد ارائه این گوشی برای سایر اپراتورهای آمریکا را هم ندارد چه برسد به بقیه دنیا. خب پس فعلا تکلیف روشن شد که به این زودی منتظر iPhone در ایران نباشید.
مثل اینکه یک گروه علاقه مند به iPhone و امور هک و کرک طی پروژه یی با عنوان Finding JTAG موفق شده اند iPhone را هک کنند و محدودیت استفاده از سیم کارتهای و سرویسهای AT&T را از آن حذف نمایند و این گوشی را با سیم کارت سایر ارائه دهندگان سرویسهای GSM مثل T-Mobile و غیره مورد استفاده قرار دهند. حتی در داخل كشور عزیزمان ایران !

 مراحل آنلاک کردن :
ابتدا مطمئن شوید ورژن Firmware آیفون شما 1.0.2 می باشد و Modem Firmware نیز باید 03.14.08_G باشد. سپس مراحل زیر را انجام دهید:
گام اول:
ابتدا باید آیفون خود را jailbreak کنید. برای این کار کافیست برنامه ی iBrickr را بگیرید و آیفون خود را به کامپیوتر وصل کرده و به دستورالعملی که برنامه می گوید عمل کنید.
گام دوم :
این فایل را بگیرید و آنرا unzip کنید و سپس در فولدر /Application/ بر روی آیفونتان آپلود کنید.
محل قرار گیری این فولدر باید به این صورت باشد:
/Applications/Unlock.app/
گام سوم :
حالا باید آیکون آنلاک را روی صفحه ی نخست آیفون خود ببینید. آنرا انتخاب کنید.
پس از حدود 20 دقیقه آیفون شما آنلاک خواهد شد!

 دانلود | Download - حجم 3.45 مگابایت  - فایل مخصوص كرك آیفون
 دانلود | Download - حجم 4.84 مگابایت  - برنامه iBrickr   
 پسورد فایل زیپ : gorganet

منبع : گرگانت